Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na wynajem Trachy - Oferty wynajmu budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Zabrze

Zabrze(Trachy + 21 km)

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję halę magazynowo-warsztatową do wynajęcia o powierzchni 52 m kw. Opis obiektu: powierzchnia 52 m kw Poziom zero. Posadzka betonowa. Wymiary: długość ok 9,30 m, szer 5.3.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Zabrze

Centrum Południe,Zabrze(Trachy + 21 km)

19 430 zł670 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuje do wynajęcia hale o powierzchni 670m2 w Zabrzu. Przeznaczenie: magazynowo - produkcyjne - biurowe Media: -woda -prąd -siła -kanalizacja -gaz Obiekt na terenie zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Rybnik

Niedobczyce,Rybnik(Trachy + 18 km)

18 000 zł1 287,28 m² 13,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 415 m²

Hala produkcyjno magazynowa z suwnicami i częścią administracyjno socjalną do wynajęcia - Rybnik, oferujemy do wynajęcia obiekt produkcyjno magazynowy o łącznej powierzchni 1 287,28.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Eiffel'a

Łabędy,Gliwice(Trachy + 12 km)

121 000 zł6 500 m² 18,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji- najemca nie płaci prowizji biura! Gliwice ul. Eiffel'a 6500 m2 | 6200 m2 hali magazynowej, 300 m2 powierzchni biurowej i socjalnej Koszty: czynsz 121 000 zł/miesiąc + opłata.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Ruda Śląska

Chebzie,Ruda Śląska(Trachy + 25 km)

5 989 zł263 m² 22,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: magazyn 263m 2 -dostęp z poziomu 0, -1 brama (3,2x3m), -dodatkowy dostęp z poziomu rampy przez korytarz w części wspólnej, -posadzka niepylna, -wysokość ok. 6m, -dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Gliwice

Łabędy,Gliwice(Trachy + 12 km)

3 750 zł76 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem nieruchomości składa się z: biuro 12 m2, hala 64 m2, wiata 24m2 teren 400 m2 Biuro z płyty warstwowej (styropian) z częścią biurową i sanitariatem (toaleta i prysznic).

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Rybnik

Rybnik(Trachy + 18 km)

31 000 zł1 600 m² 19,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala z suwnicą o pow. 1600 m2 Hala produkcyjna posiada: - wysokość w szczycie 12 m, - podnośną na 9,5m suwnicę 12,5t (możliwość zamontowania o większym udźwigu), - duże bramy,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala klimatyzowana

Centrum Południe,Zabrze(Trachy + 21 km)

67 392 zł2 381 m² 28,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferuje do wynajęcia hale produkcyjno-magazynowe o następujących powierzchniach 1. moduł D o powierzchni 2,156m2 + powierzchnie socjalno-biurowe 225m2 lub 2. moduł bc o powierzchni 2,471m2.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Śródmieście,Gliwice(Trachy + 12 km)

2 700 zł75 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:18 m²

Oferuję do wynajęcia halę o powierzchni 75 m w Gliwicach. Hala murowana, znajdująca się pomiędzy innymi halami, dlatego jest "stosunkowo ciepła". Poziom zero. Wymiary obiektu: długość.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana

Centrum Południe,Zabrze(Trachy + 21 km)

48 384 zł1 728 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Oferuję do wynajęcia hale o powierzchni 1728m2 w Zabrzu. Przeznaczenie hali: magazynowo- produkcyjne. Wymiary hali: 18x96 wysokość do haka 5,50m wysokość hali 9m 2szt. x suwnice 20t.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala ogrzewana Trachy

Trachy,śląskie

4 200 zł700 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe